Студентська олімпіада з фізичної культури: вісімнадцять переможців і море незабутніх вражень

Триденна Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Фізична культура», інформаційно-методичну допомогу в проведенні якої надала ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», зібрала у Києві 76 студентів із 27 закладів вищої освіти України.

Урочистості з нагоди старту змагання та власне сама олімпіада відбувалися в стінах Національного університету фізичного виховання і спорту України. До вишу прибули також 19 членів високопрофесійного журі на чолі з професором Круцевич Т.Ю. Для шановних гостей і учасників олімпіади студенти навчального закладу – майстри спорту з гімнастики, акробатики, спортивних танців подарували справжнє спортивне шоу, яке допомогло налаштуватися на безкомпромісне оцінювання та успішне виконання олімпіадних випробувань.

Студентам – олімпіадникам було запропоновано три конкурсних завдання:

  • «Аналіз уроку фізичної куль­тури» після перегляду відеозапису і ознайомлення з конспектом уроку;
  • «Тестування теоретичних знань із основ методики фізичного виховання дітей шкільного віку», що складалося із 40 тестових завдань закритого типу і п’яти практичних завдань відкритого типу з різними видами складності;
  • «Теоретична дискусія у формі «круглого столу» з теми «Гендерний підхід у фізичному вихованні школярів».

Вісім учасників блискуче справилися з усіма завданнями і за рішенням журі ось так поділили поміж себе призові місця: безумовним лідером олімпіади став Олександр Міцінський, студент Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Вікторія Бодня, Тетяна Савчук і Наталія Целуйко зайняли друге місце у переможному рейтингу – дівчата гідно представляли свої рідні виші – відповідно Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та Харківську державну академію фізичної культури.

Дуже вдало виступили Ольга Коваленко із Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, Марина Пенкель, представниця Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського, Роман Рижик, студент ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди», і Юлія Липовецька з Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського – вони піднялися на третю сходинку на умовному п‘єдесталі переможців.

Усі призери повернулися додому не тільки з дипломами, але й відповідними до зайнятих місць статуетками – «золотою», «срібною» чи «бронзовою».

Грамотами й цінними подарунками журі нагородило ще 10 студентів, які були кращими у десяти номінаціях.

Регламентом олімпіади передбачалася розлога культурна програма для учасників змагання після виконання ними конкурсних випробувань. Так, студентська профспілка НУФВСУ організувала в гуртожитку інтригуючий «Вечір знайомств» із цікавою конкурсною програмою та виступами студентів. Із не меншим задоволенням побували гості на екскурсії-знайомстві з Національним університетом фізичного виховання і спорту України, який має чудові фітнес-центр, басейн, бібліотеку, музей спортивної слави та спортивні зали. І врешті незабутні враження залишилися у студентів від екскурсії Києвом.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×