Майбутні технологи легкої промисловості розкрили свій творчий потенціал

Серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. відбувся фінальний етап ІІ Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності зі спеціальності “Технології легкої промисловості”, що проходив на базі ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості».

За перемогу у конкурсі за номінаціями «Швейне виробництво» та «Виготовлення виробів зі шкіри» боролися 18 студентів з навчальних закладів Білої Церкви, Дніпра, Краматорська, Луцька, Одеси, Херсона, Чернівців, Чернігова та Києва.

Науково-методичний супровід здійснювала ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

До складу в журі увійшли директори та представники компаній і фабрик, з якими співпрацюють заклади освіти. Головою журі була призначена Тетяна Ізовіт, президент – голова правління «Укрлегпром», кандидат економічних наук.

Члени журі розробили конкурсні завдання, що виконувались учасниками змагань протягом 6 годин. У підсумку конкурсанти продемонстрували високу професійну підготовку, виявили творчий підхід до вирішення технічних проблем.

За результатами напружених, але цікавих змагань у номінації «Швейне виробництво» визначено таких переможців:

І місце – Марина Моторна (ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості»);

ІІ місце – Світлана Комарова (Економіко-технологічний технікум ХНТУ);

ІІІ місце – Дарина Махньова (Білоцерківський коледж сервісу та дизайну).

У номінації «Виготовлення виробів із шкіри» почесні місця розподілено так:

І місце – Поліна Крилова (ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості»);

ІІ місце – Катерина Колісніченко (Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій);

ІІІ місце – Сніжана Литовченко (ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості»).

Переможці конкурсу отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня, грамоти, сертифікати та подарунки від спонсорів – підприємство «А-ТЕКС» (офіційний представник німецької фірми з продажу клейових матеріалів Freudenberg), «Teksika» (продаж тканин для спеціального одягу), «Мілана» (виготовлення шкільної форми), «Himmeltek» (продаж тканин різного призначення), «Babasik» (виготовлення одягу), «Skin trade» (продаж шкіри), «Prime shoes» (виготовлення взуття), «Культтовари Україна».

Загалом змагання сприяли формуванню компетентностей, необхідних майбутнім технологам, дозволили розкрити творчий потенціал кожного його учасника.

Необхідно зазначити, що конкурси фахової майстерності відкривають нові можливості та більше перспектив в оволодінні спеціальністю. Підготовка до них спонукає студентів підвищувати свій професійний рівень. Участь у таких змаганнях – це можливість заявити про себе як кваліфіковану творчу особистість.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×