Дівчата показали кращі результати на олімпіаді зі спеціальності “Теплогазопостачання і вентиляція”

Усі заклади вищої освіти України, які готують фахівців із теплогазопостачання і вентиляції, взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з даної  спеціальності. На змагання до Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) приїхали 22 студенти з 11 закладів вищої освіти будівельного спрямування.  Оргкомітетом олімпіади КНУБА були підготовлені завдання з опалення та газопостачання, а ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти здійснювала інформаційно-методичну допомогу в її проведенні.

До роботи в журі були запрошені провідні викладачі зі спеціальності – професори Довгалюк В.Б. та Предун К.М., завідувач кафедри ОДАБА Елькін Ю.Г., доценти  Любарець О.П., Сенчук М.П., Петренко В.О. та Поволочко В.Б.

За підсумками олімпіади кращі результати показали дівчата. Так, перше місце зайняла студентка Київського національного університету будівництва і архітектури Катерина Климовська, друге  – представниця Харківського національного університету будівництва і архітектури Ірина Далудіна. І тільки третє місце посів юнак – студент Вінницького національного технічного університету Олег Бадяка.

У підведенні підсумків змагання брали участь провідні фахівці реального сектору економіки, тому студенти мали нагоду поспілкуватися з представниками фірм, які є світовими брендами в спеціальності “Теплогазопостачання і вентиляція”.

Проведений в КНУБА захід дав можливість студентам з усієї України долучитися до теоретично-практичного змагання, ознайомитися з кафедрами факультету інженерних систем та екології, зустріти нових друзів і отримати цінний досвід участі у студентській олімпіаді.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×