Визначено учасників фінального етапу третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Сьогодні, восьмого квітня 2019 року, в Запоріжжі, Сумах, Ковелі, Полтаві та Одесі завершився відбірковий етап третього заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Упродовж трьох днів конкурсанти взяли участь у випробуваннях «Практична робота», «Методичний практикум», «Тестування з фахової майстерності», де продемонстрували високий рівень професійної майстерності та обізнаності, уміле володіння науковою термінологією, інноваційними методами та прийоми викладання предмета, знаннями сучасних досягнень у педагогіці, поділилися оригінальними педагогічними новаціями та творчими надбаннями.

За результатами конкурсних випробувань членами журі визначено 12 конкурсантів у кожній номінації – учасників фінального етапу третього туру конкурсу.

Продовжуватимуть боротьбу за перемогу у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу»:

  • Байрамова Ірина Володимирівна (Чернівецька область),
  • Бараненко Людмила Кімівна (Київська область),
  • Бігус Ірина Миколаївна (Хмельницька область),
  • Заставська Ганна Володимирівна (Запорізька область),
  • Матвієнко Ольга Миколаївна (Дніпропетровська область),
  • Носова Наталія Миколаївна (місто Київ),
  • Павлюк Леся Іванівна (Івано-Франківська область),
  • Самойлик Світлана Володимирівна (Львівська область),
  • Самойлюк Таїсія Василівна (Рівненська область),
  • Терехова Людмила Юріївна (Харківська область),
  • Цімболинець Марина Арсенівна (Закарпатська область),
  • Щебет Вікторія Валеріївна (Волинська область)

У номінації «Географія» у фіналі змагатимуться:

  • Васіцька Алла Вікторівна (Житомирська область),
  • Воробйова Тетяна Олександрівна (м. Київ),
  • Горовий Олег Володимирович (Київська область),
  • Гришельова Тетяна Іванівна (Дніпропетровська область),
  • Коробкова Яна Сергіївна (Вінницька область),
  • Мироненко Леонід Леонідович (Полтавська область),
  • Мозіль Олена Володимирівна (Львівська область),
  • Савочка Людмила Миколаївна (Волинська область),
  • Токолова Наталя Анатоліївна (Херсонська область),
  • Фастов Іван Володимирович (Луганська область),
  • Чуніка Ольга Василівна (Сумська область),
  • Шаров Юрій Михайлович (Черкаська область).

Номінацію «Захист Вітчизни» на фінальному етапі будуть представляти конкурсанти:

  • Білецький Ігор Васильович (Чернігівська область),
  • Вавриш Володимир Трохимович (Волинська область),
  • Воронцов Володимир Михайлович (Луганська область),
  • Денисов Олег Володимирович (Одеська область),
  • Дикусар Микола Олександрович (Миколаївська область),
  • Задоянчук Олександр Іванович (Хмельницька область),
  • Заярський Олександр Васильович (Запорізька область),
  • Здолбіцький Вадим Юрійович (Рівненська область),
  • Ігнатьєв Сергій Борисович (Харківська область),
  • Лоза Сергій Михайлович (Дніпропетровська область),
  • Мазуренко Валерій Васильович (Чернівецька область),
  • Щуревський Олег Миколайович (Київська область).

Лідерами, які успішно завершили відбірковий етап і пройшли у фінал конкурсу в номінації «Основи здоров’я», стали:

  • Альбоща Олена Леонідівна (Харківська область);
  • Буняк Діна Віталіївна (Хмельницька область),
  • Гридасова Ірина Ігорівна (Кіровоградська область),
  • Дяків Василь Григорович (Тернопільська область),
  • Масляник Наталія Юріївна (Полтавська область).
  • Невмержицька Ольга Миколаївна (Житомирська область),
  • Опріш Аліна Іванівна (Закарпатська область),
  • Охріменко Юлія Анатоліївна (Вінницька область),
  • Прус Світлана Георгіївна (Запорізька область),
  • Рогачова Вікторія Павлівна (Херсонська область),
  • Руденко Людмила Іванівна (Сумська область),
  • Сатанівська Оксана Дмитрівна (Черкаська область).

За загальною сумою балів усіх конкурсних випробувань члени журі в номінації «Французька мова» визначили наступних учасників фінального етапу:

  • Гавриш Ірина Ігорівна (Чернівецька область),
  • Жук Лілія Романівна (Рівненська область),
  • Завсеголова Катерина Володимирівна (Харківська область),
  • Ковальчук Альона Олександрівна (місто Київ),
  • Лисаник Марія Михайлівна, (Івано-Франківська область),
  • Неклеса Валентина Олексіївна (Донецька область),
  • Патлач Галина Олександрівна (Кіровоградська область),
  • Романовська Ірина Сергіївна (Одеська область),
  • Сагайдак Катерина Олександрівна (Тернопільська область),
  • Хмельницька Ірина Валентинівна (Київська область),
  • Хоменко Людмила Миколаївна (Херсонська область),
  • Якоб Оксана Михайлівна (Закарпатська область).

Попереду у фіналістів конкурсні випробування «Урок» та «Проект», у номінації «Географія» – випробування «Дослідження».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×