Юні кияни вибороли перше місце в конкурсі «Роботрафік – 2019»

Конкурс «Роботрафік-2019», організований за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Благодійної організації «Благодійна установа «Освітні ресурси і технологічний тренінг», навчального STEM – центру «Сократ» та НВК №141 «ОРТ» м. Київ, успішно завершився третім – міжнародним етапом, що проходив у березні в місті Хайфа. Всього ж до Ізраїлю приїхало цьогоріч 74 команди – з Аргентини, Мексики, США, України та багатьох інших держав.

Нашу країну представляли команди з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Чернівців та Одеси.

Усі п’ять етапів змагання проходили в напруженій боротьбі, адже команди, які вибороли право представляти свої країни на  міжнародному етапі, мають великий досвід  винахідницької діяльності, чудово володіють навичками керування роботомобілями, творчо підходять до вирішення поставлених завдань  при створенні макету будь – яких вузлів та систем автомобіля в CAD-системі, мають грунтовні знання правил дорожнього руху.

Наші школярі – загалом 41 учасник змагання – гідно представили свої розробки в усіх п’яти категоріях. А ось команда молодшої ліги НВК № 141 ОРТ м. Київ у складі Тимофія Сліпка, Володимира Казначеєва і Марії Лапусти зуміла вибороти перше місце у номінації «Міська траса». Молодці! Вони довели, що їх робомобіль краще, ніж авто суперників, може рухатися міською дорогою, дотримуючись при цьому правил дорожнього руху, реагувати на червоне світло світлофора, зупинятися при появі на дорозі пішохода або іншого автомобіля, дотримуватися безпечної дистанції, враховуючи дорожню розмітку й дорожні знаки. Щиро вітаємо з перемогою членів команди та їх зіркового тренера Дзюбу Оксану! Це достойне завершення всеукраїнських змагань.

До старту змагання «Роботрафік – 2020» час сплине швидко, тому вже зараз запрошуємо до участі в них усіх бажаючих випробувати свої винахідницькі здібності.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×