Цікаві ідеї майбутніх медиків звучали англійською мовою

Вже другий рік поспіль на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходить II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Клінічна медицина».  Інновацією цьогорічного конкурсу стало те, що студенти готували свої наукові роботи англійською мовою.

До галузевої конкурсної комісії надійшли наукові роботи 27 студентів із 8 закладів вищої освіти України. Всі роботи було протестовано на плагіат та проведено анонімне незалежне рецензування кожної роботи двома рецензентами. У результаті відбору було рекомендовано до захисту 17 найкращих робіт студентів-медиків із 7 медичних закладів.

На підсумковій науково-практичній конференції доповіді, запитання і дискусії з різноманітної тематики у галузі кардіології, ендокринології, нефрології, неврології, педіатрії, дерматології, фтизіатрії звучали  іноземною мовою. Всі конкурсанти продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою, а презентовані  ними наукові роботи були креативними, цікавими та, що найголовніше, перспективними для подальших досліджень.

До складу журі увійшли провідні науковці та лікарі різних галузей клінічної медицини, які оцінювали актуальність обраної теми, оригінальність досліджень, практичну направленість і самостійний внесок студента в проведенні дослідження. Враховували також компетентність, активність і переконливість самих доповідачів.

Переможцями II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Клінічна медицина» стали студенти:

І місце:

Бірюкова А.І.,  ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України;

Кравченко Є.О., Шишук К.О., Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;

ІІ місце:

Щолок Т.С., Харківський національний медичний університет;

Коваль Н.О., Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;

ІІІ місце:

Моня Ю.І., Любчак І.В., Сумський державний університет;

Апісах Улумма, ПВНЗ «Київський медичний університет»;

Шевченко Ю.О., ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

Усі учасники підсумкової науково-практичної конференції здобули безцінний досвід, отримали сертифікати та подарунки.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×