Сучасні проблеми екології хвилюють молодих вчених України і Білорусі

Цей позитивний факт засвідчила ХV Всеукраїнська наукова on-line конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених з міжнародною участю «Сучасні проблеми екології». Вона об‘єднала в єдину спільноту однодумців студентів, магістрів та аспірантів сімнадцяти закладів вищої освіти України та чотирьох –  Республіки Білорусь.

Захід, який є традиційним і проводиться щорічно, був організований на базі Житомирського державного технологічного університету кафедрою екології гірничо-екологічного факультету вишу. Співорганізаторами конференції стали Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Науково-методичний центр управління освіти Житомирської міської ради та  Житомирська обласна організація Українського товариства охорони природи.

Понад 100 тез, надісланих молодими вченими й студентами, були поділенні за п’ятьма науковими напрямками: екологічна освіта та збереження біорізноманіття; екологічна безпека та оцінка впливу діяльності; промислова екологія; збалансоване використання природних ресурсів та економіка природокористування; екологічний менеджмент, облік та аудит. Завдяки засобам он-лайн зв‘язку українські та білоруські учасники конференції мали змогу почути пленарні виступи один одного та обговорити результати власних наукових  досліджень.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×