Поїздка до Німеччини та стажування у Франції – завершальний акорд Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов

Сто три дипломи переможців було вручено школярам за підсумками IV етапу ХХХVІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької та  французької мов. Упродовж чотирьох днів юні знавці іноземних мов виконували завдання з аудіювання, читання, усного мовлення та творчої роботи. І ось нарешті перегони завершилися і настав момент істини –   оголошення імен переможців.

Урочистості з нагоди завершення інтелектуального змагання відбулися у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

«Ви зробили ще один відповідальний крок у своєму житті. Це змагання додало кожному з вас  витримки, розуміння, вміння долати перешкоди та впевнено йти до своєї мети»,- сказала, звертаючись до учасників олімпіади,

Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації, голова оргкомітету змагання. Керівник освітянського відомства подякувала всім за роботу та висловила побажання гарних результатів у майбутньому.

Обравши для себе вивчення німецької та французької мов, учні поринули не лише у вишуканий  світ літератури, мистецтва, вони отримали своєрідний старт у креативний світ новітніх розробок та досягнень. Досконале володіння іноземними мовами – це прекрасна перспектива у виборі майбутньої професії, творчого розвитку та перший крок до подальшого кар’єрного зростання. Про це говорили у вітальному слові до учасників олімпіади Марія Шопулко, представник ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти”, заступник голови оргкомітету, та Іван Зимомря, професор ДВНЗ, Ужгородський національний університет”, доктор філологічних наук, голова журі з німецької мови. Вони побажали, щоб у житті дітей було якомога менше поразок, а більше світла перемог.

Представник Гете-Інституту в Україні, референт  Вікторія Синьо вручила стипендію на поїздку в Німеччину Анні Маєвській, учениці 11 класу ліцею № 8 Львівської міської ради, яка здобула диплом І ступеня. Загалом журі олімпіади з німецької мови нагородило дипломами різного ступеня 57 учасників. Переможці, які удостоєні диплому ІІ ступеня, також отримали подарунки від Гете-Інституту.

Найкращих знавців з французької мови привітала Валентина Гладких, доцент Чернівецького національного університету, доктор філологічних наук, голова журі з французької мови. Вона подякувала учням за високі знання та неймовірну насолоду, яку члени журі отримали від сприйняття та звучання французької устами школярів, та побажала, щоб мова кохання завжди супроводжувала юних конкурсантів, даруючи вражаючі моменти та відкриваючи прекрасні перспективи.

Емілі Войтенко, представник посольства Франції в Україні, вручила переможцям п’ять стипендій для проходження мовного стажування у цій чудовій європейській країні, а також висловила вдячність членам журі й організаторам за професійний підхід та високий рівень проведення учнівської олімпіади. Дипломи різного ступеня отримали 46 кращих знавців французької мови.

У цих олімпіадних перегонах не було переможених. Решта школярів отримали дипломи учасників IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької, французької мов. А ще вони довго згадуватимуть мальовниче Закарпаття та Ужгород, де була чудова нагода поринути в його історичну ауру та отримали естетичну насолоду від мандрівки містом.

Вихованці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»  подарували гостям феєричний концерт, у якому були  захоплюючі танцювальні номери, сольне виконання та хореографічні композиції.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×