Науковці й освітяни обговорили проблему впровадження інноваційних технологій у професійній освіті

Дві сотні освітніх закладів долучилися до участі в ХІІІ Всеукраїнській науково – практичній конференції Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, який запропонував науковій спільноті та колегам – освітянам обговорити тему науково – методичного забезпечення професійної освіти і навчання.

Захід проходив у режимі он-лайн і став унікальним професійним майданчиком презентацій досягнень освітньої реформи професійної освіти, інновацій і наукових розробок, новітніх методик, ефективних освітніх технологій, наукових експериментів.

Учасникам конференції були запропоновані цікаві доповіді з означеної тематики та панельні дискусії. Зокрема, Валентина Радкевич, директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, звернула увагу колег на наукові результати діяльності установи в контексті сучасних суспільних викликів, що постають перед професійною освітою та підготовкою молодших спеціалістів. Науковець розповіла також про узагальнені результати науково – дослідної та експериментальної роботи із закладами професійної, фахової перед вищої, вищої освіти, роботодавцями, зупинилася на кращих освітніх практиках у царині професійної освіти.

     У виступах учасників конференції порушувалися проблемні питання щодо інноваційного контексту змін у професійній та фаховій перед вищій освіті, законодавчого та нормативно-методичного забезпечення розвитку цих ланок системи освіти України.

Дуже жваво пройшли панельні дискусії.

На конференцію були запрошені представники Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, НАПН України, директорату професійної освіти МОН України. Участь в заході взяли також фахівці відділу наукового та навчально-методичного забезпечення професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Тетяна Пятничук та Людмила Котоловець.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×