Фахівці мистецької та фізичної культури тісно співпрацюватимуть на ниві виховання учнівської молоді

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Інститутом проблем виховання НАПН України на базі Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів мистецтва і культури провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Взаємодія хореографічного мистецтва і спорту в освітньому процесі: досвід, проблеми, перспективи».

До участі в заході долучилися 76 керівників хореографічних колективів та викладачів мистецьких дисциплін системи освіти та культури України. Робота конференції проводилася у двох секціях: керівників хореографічних колективів загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів та викладачів хореографічних дисциплін вищих навчальних закладів. Всього 76 учасників   регіонів України.

Учасників конференції привітали: Сергій Іванов, перший проректор із науково-педагогічної роботи Національної академії керівних кадрів, завідувач кафедри хореографії; Мирослав Вантух, професор, народний артист України, Герой України, академік Національної академії народних мистецтв України; Віктор Аксютін, доцент кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту, заслужений майстер спорту України, чемпіон світу і Європи з кікбоксінгу. Вони висловили побажання щодо співпраці фахівців мистецької та фізичної культури на ниві виховання учнівської молоді – майбутніх громадян України.

З основною доповіддю  про «Стан розвитку професійної мистецької освіти у вищих закладах освіти» виступив Казимир Левківський, заступник директора ІМЗО, заслужений працівник освіти України, професор, кандидат історичних наук.

Про «Перспективи мистецької освіти в концепті Нової української школи» розповіла Оксана Комаровська, завідувач лабораторії естетичного виховання та мистецької освіти Інституту проблем виховання АПН України, доктор педагогічних наук. Про місце художньої та фізичної культури у формуванні вихованця – громадянина України говорила у своєму виступі Леся Корецька, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту позашкільної освіти та виховної роботи ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти».

Під час конференції провідні фахівці з хореографічного мистецтва закладів освіти, культури і спорту активно ділилися своїм досвідом роботи. Студенти кафедри хореографії Академії підготували творчі покази під керівництвом професора Н. М. Корисько та майстер-класи з сучасної спортивної хореографії під керівництвом доцента С. В. Шалапи.

Про шляхи оптимізації кваліфікації викладачів (керівників) хореографічного мистецтва та ациклічних видів спорту з подальшим практичним використанням навчальними закладами освіти, зацікавленими відомствами та громадськими організаціями йшла мова під час круглого столу.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×