Міжнародна науково-практична конференція «Україна у світових глобалізаційних процесах: культура, економіка, суспільство»

Днями у Київському університеті культури за сприянням ДНУ Інститут модернізації  змісту освіти відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Україна у світових глобалізаційних процесах: культура, економіка, суспільство». Захід був присвячений питанням розвитку національної культури в умовах глобалізації; місця і ролі України в економічних, політичних і соціальних процесах сучасності.

Відкрив науково-практичну конференцію ректор Київського університету культури Володимир Пилипів, побажавши всім учасникам наснаги та плідної наукової співпраці. З вітальним словом виступила завідуюча сектором освіти в галузях природничо-математичної, аграрної та економічної освіти відділу модернізації вищої освіти Тетяна Дараган.

На пленарному засідання з доповідями виступили: Петро Мага, народний артист України, доцент кафедри кіно-, телемистецтва Університету культури –«Освітня політика в контексті євроінтеграції». Віталій Корзун, доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України –«Екологія та харчування». Віталій Малахов, художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі –«Проблеми і можливості сучасного театру». Володимир Овчарек, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри дизайну Київського національного університету технологій та дизайну, виконавчий директор Виставкової федерації України –«Виставкова індустрія – ефективний засіб економічного та соціально-культурного розвитку України». Володимир Курило, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, завідувач кафедри адміністративного та фінансового права Національного університету біоресурсів і природокористування «Релігія, право, державність: погляд правознавця». Михайло Поплавський подякував Володимиру Пилипіву та команді організаторів за актуальність проведення наукової події в Університеті культури і відзначив важливу роль України у світових глобалізаційних процесах.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×