В Одесі підведено підсумки всеукраїнських учнівських олімпіад з болгарської і молдовської мови та літератури

24 березня 2019 року в актовій залі КЗ «Одеська загальноосвітня санаторна школа-інтернат №6 І-ІІ ступенів» відбулося урочисте закриття V Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови і літератури та V Всеукраїнської олімпіади з молдовської мови та літератури.

Перед учасниками заходу виступили: Любов Задорожна, заступник голови оргкомітету, в.о. ректора КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», кандидат філософських наук; Тодор Вітєв, Консул Республіки Болгарія в місті Одеса; Анатолій Фєтєску, Президент Всеукраїнської національно-культурної молдавської Асоціації; Лариса Фєтєску, голова журі; Тетяна Бучацька, координатор олімпіади, начальник Одеської філії ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

За результатами Всеукраїнської учнівської олімпіади з болгарської мови та літератури 7 учнів було нагороджено дипломами учасників, дипломами переможців ІІІ ступеня – 4 учня, дипломами ІІ ступеня – 2 учня, дипломами І ступеня – 1 учень.

За результатами Всеукраїнської учнівської олімпіади з молдовської мови та літератури 5 учнів було нагороджено дипломами учасників, дипломами переможців ІІІ ступеня – 1 учень, дипломами ІІ ступеня – 2 учня, дипломами І ступеня – 1 учень.

Серед учасників змагань з болгарської мови та літератури були  учні з 3 областей України (Запорізька, Київська, Одеська). На олімпіаду з молдовської мови та літератури прибуло 9 учасників з 4 районів Одеської області (Ренійський, Ізмаїльський, Саратський, Білгород-Дністровський).

Проведення змагань пройшло за підтримки Асоціації болгар України та Всеукраїнської національно-культурної молдавської Асоціації.

Учні отримали цінні подарки від Всеукраїнської національно-культурної молдавської Асоціації, Асоціації болгар України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×