На Київщині оголосили переможців ІV етапу ХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

22 березня 2019 року у комунальному закладі Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський Будинок органної та камерної музики» відбулося урочисте закриття ІV етапу ХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Учасників та переможців змагань вітали із завершенням випробувань Віра Рогова, голова організаційного комітету олімпіади та Олег Кухар, експерт-консультант.

Оваціями зустріли гості свята юних економістів – представників з Волинської, Запорізької, Львівської, Сумської, Харківської та Черкаської областей, які продемонстрували блискучі знання та вибороли перші місця.

Наталія Вавдіюк, голова журі та Олена Бурлака, заступник голови оргкомітету, оголосили переможців заходу.

За результатами змагань переможцями визнано 50 учнів. Дипломами І ступеня нагороджено 6 школярів, ІІ ступеня – 15, ІІІ ступеня – 29. Решта отримали дипломи учасників.

Найвищий рейтинг отримала команда Одеської області, до якої вирушає перехідний кубок, що протягом року мали честь зберігати команда минулорічних змагань з Черкащини.

Під час проведення заходу всім учасникам олімпіади були створені належні умови для роботи, запропонована цікава культурна програма. Учні та керівники команд відвідали дендропарк «Олександрія», обласний музично-драматичний театр ім. Панаса Саксаганського, краєзнавчий музей.

Підсумки олімпіади засвідчили високий рівень знань та вмінь учнів, а також професіоналізм педагогів, які доклали максимум зусиль для їх підготовки до змагань, оптимально використовуючи з цією метою власний досвід та можливості позакласної фахової роботи.

Урочистості завершив святковий концерт, у якому взяли участь найкращі творчі колективи міста Біла Церква.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×