У Львові завершилися змагання серед кращих юних істориків

З 18 по 22 березня 2019 року відбувся IV етап ХХІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. 146 учасників з 24 областей України та м. Києва боролися за нагороди різного ґатунку.

Високий організаційний рівень заключного етапу олімпіади забезпечували: департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу, Львівський національний університет імені Івана Франка.

До складу журі були залучені науковці та вчителі з різних областей України.

Юні історики мали можливість продемонструвати свої теоретичні знання та ерудицію, проявити витримку та волю до перемоги.

На час проведення змагань для всіх його учасників були створені чудові умови як для роботи, так і відпочинку. Юні інтелектуали відвідали пам’ятні місця міста Львова, проводили дозвілля з ровесниками-«пластунами», спілкувалися з переможцями IV етапу І Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, що відбулася 25 років потому у місті Лева.

За результатами змагань 11 учнів вибороли дипломи І ступеня, 22 учні – дипломи ІІ ступеня, 38 учнів – дипломи ІІІ ступеня, решта учнів мають дипломи учасників олімпіади.

Переможцями у номінаціях, визначених оргкомітетом та журі олімпіади, стали:

 

Номінація «Абсолютний переможець ХХІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії»:

Петрикевич Андріана Володимирівна, учениця 8 класу «Теребовлянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2», що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради Тернопільської області;

Павлучинська Уляна Вікторівна, учениця 9 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області;

Коваленко Богдан Олександрович, учень 10 класу Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради;

Остапов Єгор Максимович, учень 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 155 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва.

 

Номінація «Кращий знавець історії Львівщини»:

Гоголь Богдан Михайлович, учень 8 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Богородчанської районної ради Івано-Франківської області;

Палазюк Вікторія Сергіївна, учениця 10 класу комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради»;

Кудасюк Марія Ігорівна, учениця 10 класу Кімнатецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради Тернопільської області;

Остапов Єгор Максимович, учень 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 155 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва.

 

Номінація «Учителі-наставники абсолютних переможців ХХІV Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії»:

Денісова Людмила Петрівна, учитель історії «Теребовлянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2», що знаходиться в комунальній власності Теребовлянської міської ради Тернопільської області;

Іваночко Росина Василівна, учитель історії Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області;

Півень Маргарита Григорівна, учитель історії Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради;

Кириченко Олександр Васильович, учитель історії спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 155 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×