Учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури привітала Генеральний консул Румунії в Чернівцях

Дванадцять школярів у супроводі своїх наставників прибули із Чернівецької та Закарпатської областей до Буковинської столиці для участі в IV етапі V Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури.

Урочистості з нагоди престижного змагання відбулися в Чернівецькій гімназії № 6 імені Олександра Доброго (Alexandru cel Bun) за присутності учасників змагань, членів журі та оргкомітету, працівників Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Чернівецької філії ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, представників культурних національних товариств та інших гостей.

Із вітальним словом до дітей та гостей свята звернулися: Оксана Палійчук, голова оргкомітету, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА; Лора Бостан, голова журі, професор кафедри румунської та класичної філології Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; п. Ірина-Лоредана Стенкулеску, Генеральний консул Румунії в Чернівцях.

Любов Тарантул, координатор олімпіади, начальник Чернівецької філії ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», у своєму виступі наголосила на необхідності чіткого дотримання вимог Положення про  Всеукраїнські учнівські олімпіади, нормативних документів Міністерства освіти і науки України та ІМЗО.

Святкова програма супроводжувалася хореографічними та вокальними виступами. Танцювальні номери та пісенні композиції виконали Сташеску Лілія, студентка Чернівецького кооперативного коледжу, Каріна Балан, вихованка народного художнього колективу вокальної студії «Мрія», хореографічний колектив «Мугурел» Верхньопетрівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №1  Сторожинецького району (керівник Олена Пінтеску), Каланча Анна-Марія, студентка ЧНУ ім. Ю.Федьковича, вихованці вокального гуртка «Колорит» ЧОЦЕВ «Юність Буковини» (керівник Ірина Кабачій ) та інші юні артисти.

Організаційний супровід проведення змагання забезпечує Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Чернівецька філія ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти. Програмою проведення олімпіади для учасників передбачені екскурсії та інші заходи.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×