Названо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гігієна»

Третій рік поспіль на базі кафедри гігієни та екології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гігієна». Інформаційно-методичну допомогу у проведенні Олімпіади здійснювала ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

В урочистостях взяли участь Рімма Скрипник, проректор із науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та аспірантури Університету, професор, Елеонора Білецька, завідувач кафедри загальної гігієни Дніпропетровської державної медичної академії, професор, д.мед.н., Василь Бардов, завідувач кафедри гігієни та екології №1, член-кореспондент НАМН України, професор.

У ІІ етапі олімпіади змагався 31 студент медичних закладів вищої освіти України. Майбутні медики приїхали з Буковини, Полтави, Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Ужгорода, Дніпра, Запоріжжя, Харкова і Києва.

Олімпіада проходила в 4 тури: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання, практичної задачі й оцінки практичних вмінь та навичок при роботі з приладами.

Доцент Анна Антоненко провела для студентів майстер-клас із теми «Ендокринні руйнівники в Україні та світі: стан проблеми та шляхи її вирішення».

В атмосфері здорового конкурентного змагання визначились переможці олімпіади.

Перше місце виборола Осадчук Юлія (Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова), ІІ місце – Лебедєва Юлія (Національний медичний університет імені О.О. Богомольця), ІІІ місце – Гайкова Ольга  (Сумський державний університет) і Бейсюк Ганна (Ужгородський національний університет). У подарунок вони отримали англомовне видання підручника з гігієни та екології, медичні словники Дорланда. Всім учасникам змагання вручили сертифікати та підручники з гігієни та екології.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×