За звання переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки змагаються 103 учасника

Справжнє свято з нагоди відкриття ІV етапу ХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки відбулося у Білоцерківському міському Будинку органної та камерної музики. Сюди прибули численні гості – представники органів освіти та влади, юні та знані майстри сцени.

Майбутню інтелектуальну еліту України, талановиту шкільну молодь, яка вже зараз активно цікавиться питаннями економіки, привітали:  Олена Бурлака, методист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»; Наталія Бендерець, заступник голови організаційного комітету олімпіади, в.о. ректора Київського ОІПОПК; Катерина Литвиненко, заступник Білоцерківського міського голови; Наталія Вавдіюк, завідувач кафедри Луцького національного технічного університету, голова журі олімпіади; Микола Задорожній,  головний редактор журналу «Географія та економіка в рідній школі».

Для 103 учасників олімпіади і їх наставників, які приїхали з усіх куточків України та міста Києва, щирі вітання підготували також дитячі творчі колективи Білої Церкви і гості зі столиці. Присутні на урочистостях тепло зустрічали Валерія Войтова, провідного актора Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Панаса Саксаганського, Вероніку Морську, переможницю телевізійного талант – шоу «Україна має талант. Діти», та Катерину Баліцьку, телеведучу дитячої програми «Школа Мэри Поппинс» Першого національного каналу України. Свою виконавську майстерність презентували глядачам і слухачам народний вокальний ансамбль «Співограй» та театральна студія «Пролог» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, вихованці музичних шкіл міста Маргарита Пістоляр та Анастасія Чумак.

Олімпіада триватиме по 22 березня на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів та Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу. Цього ж дня від членів журі, до якого увійшли провідні науковці закладів вищої освіти України та вчителі із різних регіонів нашої держави, дізнаємося імена переможців.

Перебіг змагання висвітлюється у щоденних фоторепортажах на освітньому порталі Київського ОІІОПК у рубриці «ІV етап олімпіади з економіки» https://sites.google.com/site/cloudkoipopk/olimpiadi/vseukraienski-ucnivski-olimpiadi-2018-2019-n-r

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×