V Всеукраїнська учнівська олімпіада з польської мови і літератури стартувала у Рівному

У гостинному Рівненському краї 13 команд – із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької областей та м. Київ розпочали змагання за пальму першості у V Всеукраїнській учнівській олімпіаді з польської мови і літератури. Церемонія відкриття відбулася у комунальному закладі «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради» (директор Н. В. Сосюк).

Молоду еліту України, яка приїхала до Рівного, привітали численні поважні гості: Петро Коржевський, заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації; Алла Черній, кандидат політичних наук, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Емілія Ясюк, референт із питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща в Україні; Тереза Хрущ, консул Генерального консульства Республіки Польща в місті Луцьку; Його Екселенція, єпископ Віталій Скоморовський; Ірина Андрощук, голова журі, доктор педагогічних наук, доцент, провідний науковий співробітник відділу андрагогіки Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України; Марія Мацькович, кандидат філологічних наук, методист Дрогобицької філії ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Вони побажали найкращим юним знавцям польської мови не тільки успіху в змаганні, але й знайти серед своїх конкурентів по ньому справжніх щирих друзів, обмінятися з ними набутим досвідом у вивченні мови та отриманими знаннями.

Учасники олімпіади  отримали подарунки від Емілії Ясюк, референта з питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща в Україні, та спілки учителів-полоністів Дрогобицької філії ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Їх також привітали учні ліцею-інтернату, де наразі відбувається змагання.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×