Двадцять шість команд беруть участь у VIIІ Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформаційних технологій

Вісімнадцять років тому у Дніпропетровську авторським учительським колективом була започаткована учнівська олімпіада з інформаційних технологій, яка в 2012-му набула статусу всеукраїнської.  Наразі цей популярний освітній стартап вже увосьме проводиться під патронатом Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти, який здійснює організаційно-методичне забезпечення проведення змагання.

Днями до міста Дніпро прибули 89 учнів у складі 26 команд з усієї України для участі в IVетапі VIIІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Організаційну підтримку змаганню, яке триватиме по 22 березня включно, надають Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА та КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося на базі офісу компанії «Київстар», яка є партнером заходу та підтримує обдаровану у сфері ІТ молодь.

На урочистості завітали Валентина Середня, начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА, Віктор Сиченко, ректор КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР, Володимир Хоменко, завідувач сектору ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Володимир Буга, менеджер зі зв’язків з громадськістю компанії «Київстар», Марія Кот, регіональний директор Дніпровського відділення Luxoft Ukraine, а також освітяни Дніпропетровщини, учасники олімпіади з різних регіонів України, керівники команд та члени журі.

Змагання триває в Дніпровському ліцеї інформаційних технологій при ДНУ ім. О. Гончара. Урочисте нагородження переможців Всеукраїнської олімпіади відбудеться 22 березня на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти».

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×