Черкащани передали естафету Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Миколаївській області

У Черкасах завершився ІV етап LIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Урочисте закриття змагання відбулося в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІ ступенів за участі  начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА Данилевського В.В. та його заступника Сімушина О.І.

Голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук Б.В. Рубльов висловив слова подяки організаторам проведення змагання, а юним математикам  побажав не зупинятися на досягнутому, долати нові вершини в математичній науці.

У напруженій боротьбі змагалися за перемогу кращі знавці математики з різних куточків України. І ось за результатами виконання завдань компетентне журі назвало імена переможців. Дипломами різного ступеня відзначено 84 учасники змагання:

І ступеня11 учнів (2 восьмикласники, 3 дев’ятикласники, 3 десятикласники і 3 одинадцятикласники),

ІІ ступеня28 учнів (7 восьмикласників, 7 дев’ятикласників, 7 десятикласників і 7 одинадцятикласників),

ІІІ ступеня45 учнів (14 восьмикласників, 11 дев’ятикласників, 10 десятикласників і 10 одинадцятикласників).

Рішенням журі шестеро найкращих юних математиків України удостоєні спеціальних нагород. Це Дмитро Руденко з Києва –  він отримав Приз імені Віталія Полонського за найкращий результат IVетапу LIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів ліцею «Лідер».

Роксолана Іванчук із Києва відзначена Призом  імені Марини В”язовської  за найкращий результат IVетапу LIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед дівчат. Миколі Зайцю з Дніпропетровщини вручено Приз імені Сергія Коляди за найкращий результат IVетапу LIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів не з обласного центру. Призом імені Тригуба Антона за найкращий результат IVетапу LIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів, які виступали не за свою паралель, нагороджено Юдіна Федора (місто Київ).Володарем Призу Збірної України за найкращий результат IVетапу LIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів, які не потрапили на відбори на ІМО, став Богдан Крахмілець Богдан із Полтавщини. Не обійшли увагою і наймолодшого учасника IVетапу LIХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики Володимира Ломакіна із Харківської області. Скарбничка його нагород поповнилася Призом імені В. Лейфури.

До нагородження переможців олімпіади долучилися спонсори, які придбали для них цінні подарунки. Це компанія «ЛУН», українська діаспора у місті Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США), а також видавництво «Підручники і посібники» (м. Тернопіль).

 

У відбірково-тренувальних зборах для участі в Міжнародній учнівській олімпіаді з математики 2019 року братимуть участь такі учні:

№з\п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Область
1 Войтович Олександр Васильович Харківська
2 Юдін Федір Михайлович м. Київ
3 Фединяк Володимир Романович Львівська
4 Масалітін Олексій Юрійович Харківська
5 Луценко Костянтин Олександрович УФМЛ
6 Хасін Марко Ігорович м. Київ
7 Золотарьов Климентій Дмитрович Харківська
8 Слободянюк Денис Олександрович Харківська
9 Коваль Вадим Олегович УФМЛ
10 Голембовський Олесь Ігорович Закарпатська
11 Наумець Захар Ігорович м. Київ
12 Нечипорук Каріна Ігорівна м. Київ
13 Романус Ярослав Ігорович Львівська
14 Ковригін Андрій Ігорович м. Київ
15 Пилаєв Ігор Ігорович Харківська

У підсумку олімпіадних змагань черкащани передали естафету проведення Всеукраїнської олімпіади з математики колегам із Миколаївської області – Еліні Рогожинській та Ірині Крисинській.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×