Відбулася Міжнародна науково-практична конференція “STEM – світ інноваційних можливостей. STEM-освіта у спеціальних закладах освіти”

У рамках Х Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», ІХ Міжнародної виставки освіти за кордоном «WorldEdu – 2019» відділом SТЕM – освіти  ДНУ ІМЗО спільно з відділом наукового та навчально-методичного забезпечення змісту корекційної та інклюзивної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» була проведена Міжнародна науково-практична конференція «SТЕM – світ інноваційних можливостей. STEM – освіта у спеціальних закладах освіти».

До участі в заході долучилися науковці, методисти обласних ІППО,  керівники і вчителі спеціальних та інклюзивних закладів освіти, яких щиро привітала Олена Патрикеєва, начальник відділу SТЕM – освіти наукової установи. Вона наголосила на необхідності посилення ролі SТЕM – освіти в реаліях модернізації сучасної школи, особливо у закладах освіти для дітей із особливими освітніми потребами.

Іван Єрмаков, завідувач сектору відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту корекційної та інклюзивної освіти ІМЗО, кандидат історичних наук, у своєму виступі висвітлив проблему використання SТЕM – проектів як  ефективного засобу формування компетентностей, дослідницьких навичок та практичного досвіду осіб різних видів нозологій.

Переверзєва І.Г., вчитель початкових класів комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс ім. В. Г. Короленка» Харківської обласної ради, розповіла присутнім про  особливості використання інтерактивної математичної освіти для сліпих та слабозорих дітей.

Із практикою впровадження робототехніки в закладах освіти Ізраїлю ознайомив українських колег Eyal Copitt.

Родзинкою конференції стало урочисте нагородження переможців заходу «Краща STEM-публікація – 2018». Напередодні  відділом STEM-освіти ІМЗО спільно з редакцією фахового науково-педагогічного журналу «Рідна школа» було підсумки творчого змагання. Переможців нагороджено грамотами ІМЗО та цінними подарунками, а їх статті будуть надруковані у журналі «Рідна школа».

Конференція стала майданчиком для отримання інформації, обміну практичним досвідом, налагодження нових контактів для співпраці,  обміну ідеями щодо активного впровадження STEM-освіти у закладах інклюзивної та спеціальної освіти України.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×