Стартував фінальний етап IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

У Волинському ліцеї імені Нестора Літописця Кременецької районної ради, що на Тернопільщині,  з 11 березня до 15 березня 2019 року триватиме ІV етап IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

На урочистості з нагоди відкриття змагання 80 юних екологів, які приїхали до Кременця з 24 областей України та міста Києва, до районного будинку культури прибули численні шановні гості: представники громадськості, обласної та районної влади, освітяни, науковці. Присутніх на святі щиро привітали: Світлана Безпоповцева, заступник голови Тернопільської  ОДА; Ольга Хома, начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації; Олександр Петровський, директор Тернопільського ОКІППО; Володимир Безруков, голова журі, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Володимир Козубський, голова Кременецької РДА; Володимир Стефанський, голова Кременецької районної ради.

Святкову програму для учасників олімпіади підготували творчі колективи Кременеччини.

«До складу журі олімпіади з екології увійшли відомі науковці та вчителі закладів вищої та загальної середньої освіти. 12 березня відбувся теоретичний тур змагання, а 13 й 14 березня юні екологи захищатимуть свої проекти»,- розповіла про перебіг олімпіади безпосередній учасник події Світлана Мистюк, начальник відділу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Під час олімпіади її учасники  відвідають також визначні історичні місця  Кременця та Кременецького району.

Організацію та проведення змагання забезпечують управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільський ОКІППО, відділ освіти Кременецької райдержадміністрації, Кременецький районний методичний кабінет і Волинський ліцей імені Нестора Літописця.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×