Розпочався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів

У Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» відбулося засідання журі ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Відкрила засідання, привітала членів журі та побажала їм плідної й успішної роботи Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи ІМЗО, член центрального організаційного комітету конкурсного змагання.

Вікторія Мельничук, завідувач сектору соціально-педагогічної роботи відділу та член центрального оргкомітету повідомила про завершення проведення ІІ етапу конкурсу в регіонах та авторські програми, що надійшли для участі в ІІІ етапі змагання. Фахівець представила членам журі конкурсні авторські програми для розгляду та наголосила, що члени журі мають забезпечити об’єктивність оцінювання поданих робіт за визначеними критеріями, а потім на підставі узагальнених протоколів визначити переможців та лауреатів.

Під час засідання було обрано голову та заступника голови журі конкурсу, обговорено критерії оцінювання, вимоги й терміни опрацювання авторських програм.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×