На Сумщині проведено семінар з ІКТ-компетентностей сучасного вчителя

26-27 лютого 2019 року на базі КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» за сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відбувся науково-практичний семінар «ІКТ-компетентності сучасного вчителя: психолого-практичний аспект», до участі в якому були запрошені керівники закладів загальної середньої освіти.

Семінар проведено з метою підвищення рівня цифрової грамотності освітян та з’ясування проблем формування й розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогів в системі післядипломної педагогічної освіти.

З вітальним словом звернулася до учасників семінару Галина Коломоєць, науковий співробітник відділу цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» та виступила на тему «Місце інноваційних проектів у освітньому процесі». Цікавими та актуальними для сьогодення були доповіді колег КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти». Лариса Петрова, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри ОІТ розглянула питання цифровізації освітнього середовища. Алла Вознюк, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології переглянула інноваційні техніки розвитку позитивної мотивації педагога до самовдосконалення. Лариса Гільова, старший викладач кафедри психології звернула увагу на сучасні підходи формування емоційної грамотності педагога.

Інші учасники заходу в своїх виступах зробили акцент на розвиток електронного освітнього простору для підтримки безперервної освіти; навчальні інформаційні системи в роботі закладів освіти; використання сучасних цифрових технологій в освіті практичний досвід впровадження ІКТ в освіті. Дуже цінною була інформація про електронні засоби навчання в освітньому процесі та використання сучасних інформаційних ресурсів.

Важливим аспектом стало активне включення всіх учасників семінару в творчу атмосферу майстер-класів та міні-тренінгів. Отримані знання стануть поштовхом у використанні цифрових технологій у закладах освіти з підвищення її якості та модернізації.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×