Актуальні питання щодо протидії торгівлі людьми розглянуто на засіданні круглого столу в Міністерстві освіти і науки України

28 лютого 2019 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл за результатами всеукраїнського моніторингового дослідження стану виконання у системі освіти законодавства щодо протидії торгівлі людьми.

З вітальним словом до учасників засідання звернулися: Павло Хобзей, Перший заступник Міністра освіти і науки України, Ірина Мидловець, спеціаліст з профілактичних програм щодо протидії торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції в Україні, Ольга Калашник, президент ГО «ЛаСтрада-Україна», Лілія Грудко, національний менеджер програми «Людська безпека», координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Валентина Хіврич, директор директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, ознайомила учасників круглого столу із розвитком державної політики у сфері протидії торгівлі людьми та гендерними підходами в просвітницькій діяльності, міграцією та торгівлею людьми в Україні, поширенням національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

За результатами аналізу звернень на Національну «гарячу лінію» із запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, Ольга Швед розповіла про проблеми протидії торгівлі людьми та нові виклики.

Учасників круглого столу ознайомила із результатами моніторингу «Стан виконання у системі освіти законодавства щодо протидії торгівлі людьми» Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Дане дослідження дало змогу здійснити аналіз та порівняння, які є важливим інструментом оцінки стану і динаміки розвитку з питань протидії торгівлі людьми. Отримані дані відіграють ключову роль у формуванні обґрунтованої освітньої політики, допоможуть визначити орієнтири, попередити проблеми і ризики. Створення соціально безпечного простору, вміння правильно поводитися у разі небезпечної або критичної ситуації, надавати допомогу собі та іншим є на сьогодні дуже актуальним.

Також обговорювалися питання безпеки в закладах освіти, що потребують підтримки на державному рівні.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×