В ІМЗО відбувся тренінг щодо наповнення Національної освітньої електронної платформи

Триває введення в дію Національної освітньої електронної платформи (НОЕП). Платформа покликана здійснювати технологічне забезпечення реформи середньої освіти «Нова українська школа», надавати доступ учням, педагогам та батькам до електронних підручників, сучасних електронних освітніх ресурсів і сервісів, сприяти розвитку електронного навчання і формування цифрової компетентності учасників освітнього процесу в Україні. Адміністратором НОЕП визначено Державну наукову установу «Інститут модернізації змісту освіти».

З 25 лютого 2019 року відбувся тренінг, на якому працівники ІМЗО розпочали знайомство з Національною освітньою електронною платформою та її функціональними можливостями. Учасники тренінгу ознайомились з деякими модулями, зокрема «Кабінет учня», «Кабінет вчителя», «Кабінет батьків», здійснили реєстрацію та вивчили можливості налаштування інтерфейсу користувачів. Вивчення модулю «Бібліотека електронних матеріалів» викликало найбільший інтерес, учасники обговорили питання наповнення НОЕП освітнім контентом, а саме: види, зміст, структура, вимоги, процедура наповнення тощо.

Це перший тренінг із серії запланованих, в рамках навчання працівників Інститут модернізації змісту освіти роботи з НОЕП. Підвищення кваліфікації співробітників, набуття ними нових навичок дозволить успішно впровадити в дію Національну освітню електронну платформу, сучасні технології якої мотивуватимуть дітей до навчання і формуватимуть практичні навички та компетенції, забезпечить якісний підхід до навчання .

 

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×