Відбувся конкурс читців творів Лариси Косач

Нещодавно в музеї Лесі Українки в рамках відзначення 148 роковин від дня народження великої української поетеси Лариси Косач відбувся конкурс читців її творів, в якому взяли участь студенти технікумів і коледжів м. Києва.

Організатором конкурсу виступила голова методичного об’єднання викладачів української мови і літератури м. Києва, викладач Київського технікуму електронних приладів Людмила Ковалевська.

Конкурсанти своїм виконанням створили зворушливу атмосферу в залі, читаючи як ліричні вірші, так і уривки з драматичних творів. На рівні професіоналів студенти коледжу зв’язку показали драматичні сцени з «Камінного господаря».

Слово великої поетеси звучало того дня з уст багатьох студентів, але дуже зворушливо сприймалося таке виконання під музичний супровід. Тонкість поезії завдяки такому прийому конкурсанти зуміли донести до слухачів.

Очолила журі конкурсу Лариса Хоролець, народна артистка України, перший Міністр культури України, яка зауважила, що студенти зуміли донести до слухачів силу духа та величне слово поетеси.

На святі високого мистецтва була присутня Марія Оніщенко, методист Інституту модернізації змісту освіти, яка відзначила високу активність студентської молоді, проникливість творчістю великої українки, знаної далеко за межами нашої країни, яка створила безсмертні літературні твори, що надихають молодь долучатися до високого мистецтва.

За підсумками конкурсу серед читців поезій Лесі Українки гран-прі отримала Діана Луценко, студентка ІІ курсу Київського коледжу економіки, права та інформаційних технологій ВНЗ Університету економіки та права “Крок”.

І місце вибороли: Євгенія Гопкало, студентка І курсу ДВНЗ “Київського транспортно-економічного коледжу” НТУ, Яна Позніхаренко, Тимофій Муха, студенти І курсу Київського коледжу зв”язку, Катерина Карабанова, студентка ІІ курсу Київського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

ІІ місце посіли: Крістіна Багінська, студентка І курсу Київського технікуму електронних приладів, Вероніка Дзюба, студентка І курсу  Київського коледжу легкої промисловості, Костянтин Баштанний студент ІІ курсу Коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету ім. Т.Шевченка.

Атмосфера конкурсу була творчою і напрочуд теплою. Вкотре переконалися, що слово Лесі Українки надихає і пробуджує у людині найкраще.

Всі переможці отримали дипломи учасників від музею видатних діячів української культури КМДА.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×