Відбувся міжнародний саміт «Стратегічне партнерство: Освіта. Наука. Влада»

Міжнародний саміт «Стратегічне партнерство: Освіта. Наука. Влада», який відбувся за участі пані Марини Порошенко, дружини Президента України та голови Фонду Порошенка, став знаковою подією в житті освітянської галузі країни. До участі в ньому долучилися керівники закладів освіти та наукових установ, директори інклюзивно-ресурсних центрів, представники міжнародних організацій, дипломати, члени Малої академії наук України, громадських організацій та батьки. Звертаючись до присутніх, пані Марина Порошенко зауважила: «Освіта – визначає ступінь розвитку держави, інклюзивна ж освіта визначає ступінь розвитку суспільства, в якому ми живемо. А це – рівень підтримки один одного, рівень гуманності й толерантності у ставленні до «не таких, як ти сам».

Одним із головних партнерів саміту була Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти». Виконуючий обов’язки директора Інституту Юрій Завалевський, доктор педагогічних наук, професор, у своєму виступі з трибуни шановного зібрання доповів про очевидні позитивні результати реформування освіти в Україні, реалізацію Концепції Нової української школи, а також озвучив перспективні пропозиції щодо співпраці у вирішенні актуальних освітянських проблем.

Підсумковим документом саміту стала Хартія, підписана пані Мариною Порошенко спільно з головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Терещуком, директором департаменту освіти і науки КОДА Вірою Роговою та Президентом Національної академії педагогічних наук України Василем Кременем. Хартія була напрацьована напередодні саміту і стала результатом дискусійних обговорень на інтеграційних діалогових платформах на базі закладів освіти Київської області. Цим документом проголошено намір формувати у молодого покоління патріотизм і активну громадянську позицію, а також сприяти розбудові системи інклюзивного навчання, реформуванню інституційного догляду та вихованню дітей. Серед напрямків співпраці – розробка Стратегії розвитку позашкільної освіти Київської області, модернізація професійної та вищої освіти й інтеграція освіти Київщини у світовий простір.

Фотоматеріали використано з сайту: httpswww.president.gov.ua

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×