Вчителям закладів загальної середньої освіти щодо вибору  проектів підручників  для 2, 6 та 11 класів!

Шановні освітяни!

Формування нового освітнього середовища у нашій державі в значній мірі залежить від створення нового покоління підручників як однієї з ключових умов підвищення якості  національної  освіти.

Сучасний підручник для українського учня це – основний інструмент його навчальної діяльності, путівник у потоці сучасної інформації, зміст якого має бути зорієнтований на здобуття учнями умінь і навичок, необхідних сучасній людині для успішної самореалізації у професійній діяльності, особистому житті, громадсько-суспільній  активності.

З державно-правових позицій у галузі освіти можна зазначити, що Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти упродовж останніх років  реалізується комплекс заходів щодо  пошуку нових форм і методів покращення навчально-методичного забезпечення закладів загальної середньої освіти.

У 2019 році  проводяться  конкурсні відбори проектів підручників для 2, 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти. Вагомим результатом проведення зазначених  конкурсів є прозорий вибір проектів підручників безпосередньо вчителями  закладів освіти.

І якраз у цьому  процесі   саме  Ви є активними учасниками, бо Ваш педагогічний талант, багаторічний досвід, професійна мудрість, новаторський підхід стануть головним  мірилом у  цьогорічному відборі проектів підручників, за якими будуть навчатися учні 2, 6 та 11 класів у кожному населеному пункті України.

Учительська спільнота України – це досвідчені фахівці, які з незмінною жертовністю й відповідальністю дбають про навчання  юного громадянина України готового до міжкультурного спілкування, конкурентноспроможного  на ринку праці, готового  реагувати на виклики сучасності.

Сподіваймося на Ваш виважений особистий підхід, зацікавленість, небайдужість вибору саме того підручника, який сприятиме підвищенню рівня знань сучасних учнів, дасть можливість порівняти різні авторські методики, і вибрати саме ту, яка дає найкращі результати, і за якою учні навчатимуться із задоволенням.

Щиро вдячні вам, за розуміння і співпрацю.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×