Триває прийом документів на конкурс із обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій

Ідентифікаційним комітетом з питань науки, який є дорадчим органом при Кабінетові Міністрів України, 29 січня 2019 року оголошено конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Метою конкурсу є обрання на строк повноважень 4 роки 12 членів Наукового комітету замість тих, чиї повноваження закінчуються 09.08.2019 р.

Склад Наукового комітету формується з вчених, які є науковими лідерами, мають визначні наукові здобутки, бездоганну репутацію та довіру в науковому середовищі.

Кандидатів у члени комітету можуть висувати вчені ради наукових установ, вищих навчальних закладів, інші наукові організації чи підрозділи, групи вчених.

Прийом документів триває до 14 березня 2019 року включно.

Орієнтовна дата оприлюднення результатів конкурсу – 6 травня 2019 року.

Детальна інформація про умови проведення конкурсу за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/identifikacijnij-komitet-z-pitan-nauki/konkurs-shodo-obrannya-chleniv-naukovogo-komitetu-nacionalnoyi-radi-z-pitan-rozvitku-nauki-i-tehnologij Телефон для довідок: (044) 287-82-69.

 

Довідково

 

Конкурс оголошено відповідно до статей  21 та 22 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Положення про конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р.  № 1042,  та протоколу засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки від 14 січня 2019 р. № 2/19.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×