STEM – освіта в Україні активно розвивається

Уже три роки ефективно працює робоча група з питань упровадження STEM – освіти в Україні. За цей час вона стала потужним згуртованим колективом, де кожен фахівець робить свій неоціненний внесок у розвиток національної системи освіти.
Днями відбулося засідання робочої групи. На зустрічі було схвалено звіт виконання Плану заходів з питань впровадження STEM – освіти в Україні за 2016-2018 роки та обговорено й затверджено план заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку STEM-освіти в Україні на 2019 – 2022 роки. Засідання відбулося за участі представників Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту педагогіки НАПН України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, Національного центру «Мала академія наук України», обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, закладів освіти, STEM – коаліції.
Начальник відділу STEM-освіти Олена Патрикеєва доповіла про виконання плану заходів із питань впровадження STEM-освіти в Україні за 2016-2018 роки та висвітлила основні результати діяльності робочої групи за звітний період.
Під час обговорення звіту члени робочої групи представили досвід упровадження SТЕM – освіти в регіонах. Із доповідями виступили: Ірина Василашко, завідувачка сектору підготовки вчителів STEM – освіти; Оксана Бутурліна , завідуюча кафедрою управління інформаційно-освітніми проектами Дніпропетровського ОІППО; Ольга Барна, доцент кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського НПУ ім. В. Гнатюка; Сергій Іванов, доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького ОІППО; Наталія Поліхун, завідувач відділу підтримки обдарованості та міжнародної співпраці Інституту обдарованої дитини НАПН України.
Учасники робочої групи активно долучилися та внесли конструктивні пропозиції до плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку STEM-освіти в Україні на 2019 – 2022 роки, який стане платформою для ефективного та успішного розвитку STEM-освіти в Україні.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×