Відбувся вебінар із нагоди всесвітнього Дня безпечного Інтернету 2019

5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це гарна нагода для поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей і молоді.

В Україні в цей день у закладах освіти, бібліотеках, громадських організаціях, в медіа та на сторінках соціальних мереж  діти і дорослі обговорюють питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційні віртуальні загрози, що можуть нашкодити в реальному житті.

Не залишились байдужими до цієї події й освітяни України, понад 5 тисяч яких долучилися до тематичного вебінару. Ініціювали проведення даного заходу фахівці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ГО «Центр кращого Інтернету», НВК №141 «ОРТ», ГО «Українська Академія кібербезпеки» та компанією Cisco.

Модерували під час вебінару Оксана Мельник, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти, Галина Коломоєць, науковий співробітник цього ж відділу, а також Антоніна Букач, Certified Trainer Google for Education, автор освітнього каналу на YouTube, учитель-методист Білоцерківської ЗОШ №18, методист із інформаційних технологій науково-методичного центру управління освіти й науки Білоцерківської міської ради.

Спікери заходу акцентували увагу на таких питаннях, як «Інтернет та онлайн-етикет», «Дитина онлайн: від загроз до можливостей», «Захист дітей в Інтернеті від сексуальних ризиків», «Цифрові інструменти та можливості Google для інформаційної безпеки» тощо.

Запис вебінару можна переглянути за посиланням:

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×