У Львові відбувся семінар “Ресурсний центр “КОЛОСОК” як складова STEM-освіти в Україні”

Триденний Всеукраїнський науково-практичний семінар «Ресурсний центр «КОЛОСОК» як складова STEM-освіти в Україні» у Львові організував Інститут модернізації змісту освіти спільно з Інститутом обдарованої дитини НАПН України, Оргкомітетом Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК» та редакцією науково-популярного природничого журналу для дітей «КОЛОСОК». Його учасники – науковці та педагогічні працівники запропонували шляхи впровадження ідей STEM-освіти в контексті реалізації дидактичних принципів Нової української школи.

Спікери заходу у своїх виступах зупинилися на таких актуальних темах:

Нова парадигма освіти через призму STEM-освіти» (О. Патрикеєва), «Новій українській школі – нового STEM-вчителя» (І. Василашко), «Спеціалізована освіта наукового спрямування» (Н. Поліхун), «Впровадження інтегрованого курсу «Природничі науки» (Л. Васильченко), «Використання Ресурсного центру «КОЛОСОК» у процесі викладання природничих предметів» (Д. Біда).

У практичній частині семінару присутні ознайомилися з новими медіатехнологіями, що використовуються у журналі «КОЛОСОК», можливостями їх застосування у практиці роботи учителя початкової школи та природничих предметів. Учасники вивчали можливості використання віртуальної та доповненої реальності (додатки «Сканер QR і штрих-коду» , «HP Reveal», «Galactic Explorer for MERGE Cube»), які візуалізують природні процеси та явища.

Під час заходу відбувся обмін досвідом, ідеями щодо організації освітнього процесу на якісно новому рівні завдяки різноманітним сучасним ресурсам, що надають журнал «Колосок» та газета «Колосочок».

Педагоги відзначили високу ефективність проведеного семінару і висловили побажання щодо подальшої співпраці.

Матеріали семінару доступні за посиланням: http://kolosok.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/prohrama3.pdf

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×