Команда «Sogibot» із Cум поїде на фінальні змагання «РОБОТРАФІК – 2019»

Естафету всеукраїнського змагання «Роботрафік – 2019» прийняли Суми. Обласний етап змагань відбувся на базі Сумського державного університету за сприяння та активної підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Сумського державного університету, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Благодійної організації «Благодійна установа «Освітні ресурси і технологічний тренінг».

Учасників та гостей щиро привітав координатор та член організаційного комітету змагання Сергій Дзюба.

«Метою змагань є запровадження інноваційних напрямів STEM-освіти, популяризація науково-технічної творчості, залучення учнівської молоді до створення та програмування роботизованих систем, привернення уваги до вивчення правил дорожнього руху, проблем безпеки на дорогах»,- відзначив він.

За перемогу змагалися 4 команди освітніх закладів Сумської області. Їх учасники відповіли на запитання тесту про правила дорожнього руху, а створені ними роботомобілі продемонстрували рух по моделях трас – гоночній та міській (з дотриманням правил дорожнього руху).

За результатами змагання компетентне журі під головуванням Олексія Дрозденка, кандидата фізико-математичних наук, визначило переможця. Ним стала команда «SOGIBOT» Комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» (керівник Ковбасістий В.В, учитель фізики та інформатики). Вона і представлятиме Сумщину на фінальних змаганнях у Києві 22 лютого 2019 року.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×