Інститут модернізації змісту освіти продовжує серію тренінгів із впровадження електронних підручників    

Розвиток цифрової економіки, перехід до цифрового суспільства потребує реформування освітньої галузі, зокрема її цифровізації. Кардинальні зміни, на етапі яких перебуває сьогодні повна загальна середня освіта, вимагає нових форм, методів та засобів навчання. Це вимагає підготовки вчителя до використання сучасних технологій в освітньому процесі.

З метою навчання вчителів, учасників експерименту всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти (E-book for secondary education (EBSE)», 18 січня 2019 року в ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» відбувся тренінг «Електронний підручник для загальної середньої освіти», в якому взяли участь понад 50 освітян України.

Організаторами тренінгу виступив відділ цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавцями електронних підручників, що виграли конкурсний відбір проектів електронних підручників для закладів загальної середньої освіти у 2018 році. Модератором заходу була Оксана Мельник, начальник відділу цифрової освіти та ІКТ ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат педагогічних наук.

З вітальним словом до учасників звернулася Олена Дубовик, т.в.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти в Новій українській школі Наталія Пархоменко відповіла на запитання вчителів щодо організаційних питань навчального процесу освітнього закладу.

Науковий співробітник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної та початкової освіти в Новій українській школі, кандидат педагогічних наук, Олена Гайдамака, детально розповіла про методику використання електронних підручників у початковій школі.

Педагоги отримали фахову науково-методичну підтримку та мали  можливість поповнити знання з використання сучасних інтерактивних технологій на практиці.

Тренінг пройшов у конструктивній та дружній атмосфері. Його учасники дійшли висновку, що подібні заходи повинні носити системний характер.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×