Учнівська молодь Буковини презентувала власні бізнес-ідеї

На базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшов Регіональний вернісаж учнівських бізнес – ідей «Стартап юніор – 3». Захід започаткований у рамках договору про співпрацю у галузі науки та освіти між ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ІППОЧО та Івано-Франківською обласною громадською організацією Громадський центр «Ділові ініціативи» з метою реалізації дослідно-експериментальної всеукраїнського рівня з теми «Розвиток ініціативності та підприємливості учнів як складова формування готовності до навчання і професійної кар’єри у ринкових умовах».

Учасників урочистої події привітали Оксана Сакрієр, заступник директора ДОН, начальник управління освіти і науки ДОН Чернівецької облдержадміністрації; Григорій Білянін, директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Вікторія Косик, науковий співробітник Малої академії наук України; Ірина Тропіна, завідувач сектору Інституту модернізації змісту освіти; Ігор Губатюк, доцент кафедри економічної теорії та менеджменту економічного факультету ЧНУ імені Ю.Федьковича; Наталія Куриш, завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО.

Цьогоріч у фіналі змагалися 7 команд закладів загальної середньої освіти та закладів вищої освіти І-ІІст. Чернівецької області. За підсумками представлених школярами та студентами бізнес-ідей членами авторитетного журі у складі відомих науковців та фіналістів першого регіонального конкурсу «Юніор бізнесу» у м. Івано-Франківськ було визначено команди-переможці у таких номінаціях:

«Краща реклама» – команду ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» за бізнес-ідею «Соціальне підприємство «Call to sebek».

«Оригінальний підхід» – команду Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В.Орелецького за бізнес-ідею «Green Plan».

«Краща стратегія» – команду Молодійської ЗОШ І-ІІІст. за бізнес ідею «Створення мережі ігрових серверів для надання ігрових послуг».

«Економічний прорив» – команду Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. за бізнес-ідею «Агентство «Quest-room».

«Творчий підхід» – команду Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ст. за бізнес-ідею «Дитяче кафе-садок «Baby Cafe».

«Майбутнє економіки» – команду Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів за базнес ідею «Rhythm of the life».

«Надія України» – команду Шипинського ЗЗСО І-ІІІ ст. за бізнес-ідею «Екохата».

Переможців нагороджено дипломами, усі учні-фіналісти отримали сертифікат-учасника, а їх наставників відзначено Подяками ДОН Чернівецької ОДА, ІППОЧО та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за формування економічної свідомості підростаючого покоління й підготовку команд до регіонального вернісажу учнівських бізнес – ідей «Стартап юніор».

Віталій Паздрій, генеральний директор КІНТ, доцент кафедри стратегії підприємств, начальник відділу профорієнтації, розвитку лідерства і підприємництва Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана зацікавив учасників майстер – класом «Залучення учнівської та студентської молоді до участі у конкурсі «Стратегія фірми».

Проведення вернісажу стало можливим завдяки меценатській підтримці Олега Катеринюка, регіонального директора Міжнародної освітньої мережі Бізнес-шкіл для дітей та підлітків MINIBOSS BUSINESS SCHOOL у містах Чернівці та Львів, Ярослави Малинської, директора школи краси Slava Studio, компанії EVON та магазину «У коваля» смт. Лужани.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×