В Одесі визначено переможців фінального етапу XVІІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад

З 21 по 23 грудня 2018 року  під патронатом голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Володимировича Степанова відбувся фінальний етап XVІІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки.

Організаційно-методичне забезпечення змагань було покладено на  Державну наукову установу «Інститут модернізації змісту освіти».

Традиційно Всеукраїнські Інтернет-олімпіади щороку проводяться на базі Одеської академії неперервної освіти Одеської обласної ради.

Цьогоріч змагання проходили на базі Одеської загальноосвітньої школи №106 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Учасниками фінального (очного) етапу інтелектуальних змагань із запровадження комп’ютерних інформаційних технологій у шкільній освіті стали 155 учнів з Київської, Волинської, Одеської, Івано-Франківської, Харківської, Донецької, Сумської, Хмельницької, Вінницької, Дніпропетровської, Полтавської, Львівської, Херсонської та Черкаської  областей.

До складу журі увійшли провідні фахівці з навчальних предметів, науковці, серед яких 24 кандидати наук, заслужені вчителі України, вчителі-методисти, переможці Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад минулих років, завданням яких було визначити серед здібної та обдарованої молоді найкращих.

За результатами напружених, але цікавих змагань, спільним рішенням оргкомітету та журі були визначені переможці, яких нагороджено дипломами першого, другого та третього ступенів, вручені подарунки. Переможці фінального етапу XVІІІ Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад нагороджені дипломами першого та другого ступенів зможуть взяти участь у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних предметів поза рейтингом.

Урочистості проходили в Одеському регіональному інституті державного управління при Президентові України.

Переможців щиро привітав заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Валерійович Колєбошин, який тривалий час був членом журі Інтернет-олімпіад та IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики.

Для всіх причетних до цієї визначної події співали талановиті сестри Вікторія та Анастасія Петрик.

У вільний від змагань час учасники мали можливість провести екскурсію містом, відвідати Одеський дельфінарій.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×