Відбувся перший етап навчання вчителів сучасним цифровим технологіям

Фахівці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у тісній співпраці з ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН» та ТОВ «Видавництво «Розумники» упродовж трьох днів  провели низку тренінгів для вчителів початкових класів із використанням сучасних електронних підручників. Це був перший етап навчання, у якому взяли участь понад 60 освітян з різних куточків України. Для проведення тренінгів організатори обрали затишну «Учительську кав‘ярню».

Учасників привітала Світлана Литвинова, заступник директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», доктор педагогічних наук. Вона розповіла про напрями роботи Інституту щодо цифровізації освіти, зокрема, про проведення експерименту всеукраїнського рівня «Електронний підручник для загальної середньої освіти» (E-bookforsecondaryeducation (EBS)) у період із серпня 2018року по серпень 2021 року та Національну освітню електронну платформу, що розробляється на допомогу вчителям та учням і запрацює найближчим часом.

Команда наукової установи з впровадження електронної платформи і електронних підручників у складі Світлани Литвинової, Андрія Панькова, Артема Антіпова, Оксани Мельник, Олени Галегової, Галини Коломоєць та Ольги Дмитраш презентували роботу за кожним окремим напрямом.

Вікторія Євтушенко та Світлана Хілай, тренери ТОВ «НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН», розповіли про новинки сучасної техніки та звернули увагу слухачів на те, як обирати якісне сертифіковане обладнання.

Генеральний директор ТОВ «Видавництво Розумники» Кохан О. В. та директор мультимедійного видавництва «Розумники» Ігор Каплаушенко ознайомили присутніх із електронними підручниками видавництва «Розумники» та організаційними моментами їх використання в освітньому процесі. Вчителі дізналися про структуру електронного підручника та особливості його використання у початковій школі.

Із методичними аспектами використання е-підручників із української мови слухачів тренінгу ознайомила вчитель-тренер Тетяна Даніліна (ТОВ «Видавництво «Розумники»).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×