У Херсоні відбувся обласний етап змагань «Роботрафік – 2019»

Запровадження інноваційних напрямів STEM-освіти, популяризація науково-технічної творчості, залучення учнівської молоді до робототехніки, електроніки, створення і програмування роботизованих систем та привернення уваги до вивчення правил дорожнього руху, проблем безпеки на дорогах в ігровій формі – такі амбітні завдання поставили організатори всеукраїнського змагання «Роботрафік – 2019», патронат над якими здійснює також і ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Зауважимо, що на початку березня нинішнього року були проведені пілотні змагання у Києві на базі ОРТ №141. Опісля них розпочалася інтенсивна робота для передачі естафети зі столиці регіонам. Десять регіональних команд долучилися до підготовки.

І ось днями в Херсонському державному університеті відбувся обласний етап змагань «Роботрафік – 2019», координаторами роботи якого були Наталія Кушнір, декан факультету комп’ютерних наук, фізики та математики ХДУ, та Наталія Валько, доцент кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики ХДУ.

Переможцями цих захоплюючих змагань у Херсоні стали: команда «Робот» (Грабовський Богдан, тренер Болгарин Тимофій), яка посіла перше місце; команда «Інгулецька ЗОШ» (Воронов Микола, Жатіков Артем, Сидорович Сергій, керівник Желуденко Павло Сергійович) – вона виборола почесне друге місце; третій результат показала команда «Школа 24» (Кокорєв Олексій, Валько Володимир, тренер Петров Олександр).

«Основним надбанням проведених змагань став досвід та впевненість у своїх силах, який отримали діти та тренери команд. Море драйву та переживань відчули усі учасники», – зазначила у вітальному слові за підсумками змагання Наталія Валько.

Відділ STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти дякує всім, хто підтримав ініціативу Херсонського державного університету: команді всеукранських змагань «Роботрафік», їх координатору С. Дзюбі за поради в організації цього заходу, а також постійним партнерам DataArtKherson та Logicify, які надалі призи переможцям змагань.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×