Круглий стіл із питань моніторингу державної політики із запобігання та протидії торгівлі людьми

19 грудня 2018 року у Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся круглий стіл із питань моніторингу державної політики із запобігання та протидії торгівлі людьми.

До участі в заході долучилися представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лідія  Козуб, Урядова уповновежена з питань гендерної політики, член ГРЕТА Катерина Левченко, виконавчий секретар Конвенції Ради Європи з протидії торгівлі людьми Петя Нестрова, президентка Громадської організації «Ла Страда-Україна» Ольга Калашник, координатор програми з протидії торгівлі людьми Міжнародної організації з міграції Катерина Арданян та інші зацікавлені особи.

«Метою круглого столу було вдосконалення системи виконання та моніторингу державної політики із запобігання та протидії торгівлі людьми шляхом опрацювання рекомендацій ГРЕТА за результатами другого моніторингового раунду виконання Україною Конвенції Ради Європи про заходи із протидії торгівлі людьми та моніторингу  Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми»,- розповіла учасник події Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Під час засідання були обговорені питання державної політики протидії торгівлі людьми, рекомендації ГРЕТА та план дій для їх виконання, моніторингову функцію ГРЕТА та її роль у формуванні державної політики протидії торгівлі людьми, а також практичні кроки із втілення рекомендацій ГРЕТА за результатами другого моніторингового раунду, захист та допомога постраждалим від торгівлі людьми, міжнародне співробітництво у сфері протидії торгівлі людьми.

Жваву дискусію викликало обговорення питань державної політики у сфері протидії торгівлі людьми та забезпечення захисту дітей, постраждалих від торгівлі людьми.

Учасники круглого столу розглянули основні національні й міжнародні законодавчі та нормативно-правові документи у сфері протидії торгівлі людьми та повноваження суб’єктів, що здійснюють заходи щодо запобігання та протидії торгівлі людьми. Кожен висловив своє бачення щодо ефективної взаємодії суб’єктів співпраці.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×