Українські школярі долучилися до найбільшої освітньої ІТ – події «Година коду 2018»

 Українські навчальні заклади долучилися до всесвітньої ініціативи “Година коду 2018”. Школярі мали змогу на одну годину поринути в захоплюючий світ програмування разом з відомими комп’ютерними героями. Загалом в Україні до глобального руху долучилися понад 2000 навчальних закладів, що стало можливим за підтримки Міністерства освіти і науки України.

 

HourofCode – це найбільша освітня IT-подія, в якій бере участь понад 100 мільйонів школярів із 180 країн світу. Мета заходу – популяризація ІТ серед школярів за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики на платформі Scratch.

 

Цього року українські школярі 2-11 класів як з великих міст, так і з маленьких сіл у форматі гри вчилися писати найпростіший код разом із усім світом. Протягом години учні на прикладі відомих ігор задавали команди комп’ютерним героям, аби ті за допомогою правильно написаних рядків коду виконували поставлені завдання. Після успішного проходження всіх рівнів уроку усі юні програмісти отримали офіційний сертифікат учасника проекту, а соцмережі наповнились великою кількістю фотографій з уроків під хештегом #годинакоду2018.

 

«До цієї найбільшої освітньої IT-події долучилися учні старших класів. Школярі 9 класів спробували себе у ролі художника-програміста, а 10-класники поринули у світ крижаних візерунків разом з Ельзою та Анною. Попереду на учнів чекають лабіринти зі злими птахами, кодування із Майнкрафт та танцювальна вечірка. Натхненно продовжуємо кодувати», – поділилася враженнями Тетяна Кіреєва, із гімназії №47 м. Запоріжжя.

 

«Святкували «Годину коду 2018» разом із учнями 2 та 3 класів. Спочатку перші кроки у створенні програмного коду були повільними, а потім з’явилася впевненість у власни хдіях. Цікаві завдання та захоплені учніхвилини задоволення для вчителя», написала Анжела Артюшенко, учениця загальноосвітньої школи №112 з м. Кривий Ріг.

 

«Учнів 2-11 класів сколихнула хвиля «Година коду 2018». Всі діти були дуже активними та отримали сертифікати. Побільше б ініціатив такого формату», – висловила свою думку Марина Поцко з Неліпинської ЗОШ (Закарпатська область).

 

Організатори заходу сподіваються, що дана ініціатива стане для учнів хорошим поштовхом до поглиблення вивчення програмування за допомогою мови Scratch. А усі школярі, які почувають себе з данною мовою програмування вже впевнено, запрошуються до участі у всеукраїнському конкурсі “Володарі Scratch”, який організовують Фонд BrainBasket та IT-компаніяEPAM. Деталі та реєстрація – за посиланням.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×