Розпочато пошук обдарованої студентської молоді

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці   щороку проводяться  Всеукраїнські студентські олімпіади.

Олімпіада – це змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок, а також у професійній підготовці майбутніх спеціалістів.

Згідно з Положенням про Всеукраїнську студентську олімпіаду  змагання  проводяться з навчальних дисциплін, напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою в Україні та проходять у два етапи. У 2018/2019 навчальному році І етап Олімпіади передбачається провести у січні-лютому 2019 року у закладах вищої освіти  (за згодою), ІІ етап – у квітні-травні 2019 року у закладах вищої освіти, визначених як базові.

За умовами проведення олімпіади у ІІ етапі мають право прийняти участь студенти-переможці І етапу (перелік спеціальностей, базових закладів вищої освіти ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 н.р.).

Відповідно до наказу МОН України від 28.11.2018 №1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» затверджено склад голів оргкомітетів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей 2018/2019 н.р.

 

 

 

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×