В ІМЗО відбулась зустріч з питань функціонування та наповнення Національної освітньої електронної платформи

30 листопада в Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» відбулася робоча зустріч із теми «Забезпечення функціонування Національної освітньої електронної платформи та її наповнення». Участь у заході взяли представники установи та обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, які відповідають за впровадження ІКТ у заклади загальної середньої освіти.

Присутніх на зустрічі привітала Світлана Литвинова, заступник директора ІМЗО, доктор педагогічних наук. Питання розроблення Концепції цифрової освіти, яке є сьогодні на часі в зв’язку з тенденцією переходу держави до цифрової економіки та суспільства, висвітлила Оксана Мельник, канд. педагогічних наук, завідувач сектору електронних освітніх ресурсів Інституту. Вона запросила учасників до співпраці в цьому напрямі. Артем Антіпов, начальник відділу цифрових освітньо – наукових систем установи, розповів про Національну освітню електронну платформу, як один із компонентів цифрової освіти, та плани МОН України щодо її наповнення. Перед присутніми виступив також Станіслав Горський, радник Міністра освіти і науки України, який наголосив на важливості питання наповнення платформи якісним контентом.

На завершення заходу Світлана Литвинова окреслила головні напрями подальшої співпраці Інституту та ОІППО з обговореної теми.

 

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×