Стратегія наркополітики України буде кардинально змінюватися

Представники ДНУ «Інститут модернізації відділу освіти Ольга Флярковська, начальник відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи, та Вікторі Мельничук, завідувач сектору цього ж відділу, взяли участь у «Національній конференції з наркополітики» та обговоренні Стратегії наркополітики України 2020-2030.

Захід пройшов у Києві за підтримки Міністерства юстиції України та Національної поліції України. До участі в ньому долучилися народні депутати, представники Адміністрації Президента України, галузевих міністерств, керівники обласних адміністрацій і місцевих рад, органів, що займаються питанням охорони здоров’я, соціальної допомоги, контролю за обігом наркотиків.

Створити науково-практичну основу для початку перегляду Стратегії наркополітики України 2020-2030 – таку мету ставили перед собою учасники конференції. Доповідачі ґрунтовно проаналізували сучасний стан реалізації діючої Стратегії щодо наркотиків, намітили план виправлення допущених помилок та прорахунків. Стратегія 2030 повинна привести до зміщення державної політики у боротьбі із вживанням заборонених наркотиків та виваженої позиції щодо психоактивних речовин.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×