Харків’яни показали грунтовні знання на ХХVII Всеукраїнському турнірі юних фізиків

ХХVII Всеукраїнський турнір юних фізиків відбувся з 23 до 28 листопада  2018 року в м. Житомир. Учасниками фінального етапу змагання стали 19 команд, до складу яких увійшли 95 учнів закладів загальної середньої освіти з Волинської, Житомирської, Одеської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької областей, а також із Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У складі Всеукраїнського журі турніру працювали науковці, методисти, вчителі та кращі студенти з різних регіонів України. Вони відзначили, що змагання виявило здібності учнів до наукового пошуку, згуртувало дітей навколо природничих ідей та пошукових питань у фізиці.

Підсумки Всеукраїнського учнівського турніру свідчать про те, що школярі гарно володіють навичками та знаннями з шкільного курсу фізики, а деякі з них демонстрували поглиблені знання з предмета.

Переможцем змагання юних фізиків визнано команду Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області. Вона нагороджена дипломом І ступеня.

Диплом ІІ ступеня вибороли: команда комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області», команда комунального закладу «Харківський університетський ліцей Харківської міської ради Харківської області» та збірна команда м. Харкова.

Диплом ІІІ ступеня у здобутку команд «hv» та «Атава» Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, збірної команди Хмельницької області, збірної  команди Київського району м. Харкова та команди комунального закладу освіти «Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара» Дніпровської міської ради.

Журі турніру відзначило особисті досягнення Мащиця Володимира, учня 11 класу Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області, якому було вручено премію імені професора Одеського національного університету В.В.Сердюка.

Відповідали за організацію і проведення фінального етапу змагання управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Організаційне та науково-методичне забезпечення проведення фінального етапу турніру було покладено на Державну наукову установу «Інститут модернізації змісту освіти.

За результатами змагань сформовано збірну команду для участі у Міжнародному турнірі юних фізиків 2019 року, до складу якої увійшли переможці фінального етапу ХХVII Всеукраїнськогоучнівського турніру юних фізиків.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×