“Педагогічний стартап-2018” для вчителів-словесників

На Івано-Франківщині для методистів закладів післядипломної педагогічної освіти та вчителів української мови і літератури із різних областей України організували Школу майстерності «Педагогічний стартап – 2018». 15 листопада 2018 року насичена програма об’єднала презентації, майстер-класи переможців і лауреатів усеукраїнського конкурсу «Учитель року». Низку заходів провели на базі одних із кращих закладів Калуського району Івано-Франківської області: ліцею № 10 та гімназії ім. Дмитра Бахматюка.

Показовий урок для учнів 10 класу провела цьогорічна переможниця конкурсу в номінації «Українська мова і література» Ольга Кецмур. Вона запросила присутніх на урок позакласного читання за твором Романа Іваничука «Шрами на скалі».

Школа майстерності була представлена майстер-класами учасників конкурсу різних років. Унікальні підходи, форми і методи роботи представили: учитель Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка Віталій Півторак, учитель Івано-Франківської гімназії № 2 Наталія Семенів, учитель Тужилівського НВК Ірина Павлів. Під час занять кожен мав змогу розкрити для себе нові можливості для підвищення й удосконаленні власної фахової майстерності.

Уперше за історію Школи педагогічної майстерності власним досвідом мали можливість поділитися і члени журі заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Олександр Ратушняк, доцент кафедри української літератури Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка, цікаво й доступно розповів про використання кінотексту на уроці літератури. А Ганна Новицька, учитель Миколаївського економічного ліцею № 2, під час майстер-класу розкрила особливості методичного інструментарію учителя літератури Нової української школи.

Під час методичних діалогів учасники обмінялися думками та ідеями щодо шляхів успішної розбудови Нової української школи та удосконалення фахової компетентності вчителя-словесника.

Наразі вже проведено педагогічні стартапи з німецької, української мови і літератури. Планується проведення Школи майстерності з фізики та фізичної культури.

 

Довідково: Школа майстерності «Педагогічний стартап – 2018» організована і проведена методистами лабораторії суспільно-гуманітарних дисциплін Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за ініціативи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Більше про перебіг заходу – на сайті Калуського міського методцентру (http://www.kmcentr.com.ua/pedahohichnyj-startap-2018-abo-yak-osvityany-kalusha-dilylysya-dosvidom/?fbclid=IwAR2BdpQAMi-RwbdzIta_x709ll-Rq4FMc7CXMFDwdjUKrvPgxcvX1ih3jeM) та сторінці конкурсу «Учитель року» у Facebook (https://www.facebook.com/vchitel.roku/).

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×