Навчально-методологічний семінар для працівників  психологічної служби за методикою Вікторії Назаревич

Відділом психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» було організовано навчально-методологічний семінар для працівників психологічної служби міста Києва щодо особливостей комплексної діагностики учасників освітнього процесу та розуміння структур психологічних проекцій у персональних образах та метафорах.

Тренером навчально-методичного семінару була Вікторія Назаревич,  кандидат психологічних наук, доцент кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського державного гуманітарного університету, психолог-інструменталіст, автор методики «Pots+» арт-терапевт, провідний навчальний тренер та супервізор  Західноукраїнської асоціації арт-терапевтів та арт-психологів, психолог вищої кваліфікаційної категорії.

Основою процесу аналізу метафори та проективного відображення запиту учасників освітнього процесу стала проективна методика «Pots +». Практичні психологи та соціальні педагоги отримали необхідний матеріал для роботи та теоретичне підґрунтя щодо розуміння проективних методик та екологічного впровадження даної технології у системі супроводу здобувачів освіти та дорослих.

Запропонований системний алгоритм психологічного супроводу дітей різних вікових груп засобами арт-терапії допоможе психологу та соціальному педагогу закладів освіти сформувати метафоричні образи нового простору, прийняти особливості нових соціальних ролей і правил, налагодити конструктивні контакти в соціальному середовищі. У роботі було використано психологічний інструментарій, що стане в нагоді психологам та соціальним педагогам для комплексної діагностики особистості.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×