“Година пам’яті”, присвячена великому вчителю Янушу Корчаку

Днями в Ужгороді за представницької участі науковців, науково-педагогічних працівників і студентів, за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Міжнародної академії богословських наук, Закарпатського Інституту післядипломної педагогічної освіти, ряду інших поважних установ та інституцій відбулася Година пам‘яті «Педагогічний Пантеон: духовна жертва любові Великого Учителя Януша Корчака і сучасність».

Іван Єрмаков, завідувач сектору відділу наукового та методичного забезпечення змісту колекційної та інклюзивної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», кандидат історичних наук, член-кореспондент Міжнародної академії богословських наук, виступив на заході з доповіддю «Януш Корчак – предтеча педагогіки і психології життєтворчості».

«У доповіді ЮНЕСКО «Освіта для XXI століття» зазначено, що освіта протягом усього життя має базуватися на чотирьох стовпах: навчитися пізнавати, навчитися працювати, навчитися жити разом і навчитися мистецтву  жити. Зміст цих основоположних понять закладався в ідеях багатьох видатних педагогів, в їх числі і Янушем Корчаком», – зауважує Іван Гнатович.

Конференція «Година пам‘яті» стала справжнім дискусійним  майданчиком для педагогічної дискусії, сприяла жвавому обміну думками щодо педагогіки життєтворчості, місії сучасної інноваційної школи тощо.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×