Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» стартує з 15 листопада 2018 року

У День української писемності та мови відбулося засідання Ради засновників Всеукраїнського учнівського літературно – мистецького конкурсу «Стежками Каменяра» за участі Павла Хобзея, заступника Міністра освіти та науки України, та Роланда Франка, онука поета, голови Правління Міжнародного фонду Івана Франка.

Ігор Курус ознайомив присутніх із внесеними змінами й доповненнями до Положення про Всеукраїнський учнівський літературно – мистецький конкурс «Стежками Каменяра».

Тамара Смовженко доповіла про включення до складу засновників конкурсу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Неля Михайловська поінформувала, що конкурс стартує з 15 листопада 2018 року та проводиться в чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія» та «Краща ілюстрація до творів Івана Франка». Вона наголосила, що основна мета цього творчого змагання полягає в посиленні мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти спадщини Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у жанрах, у яких він творив, та дослідження його літературного спадку, наукової, культурологічної і громадської діяльності.

Інформація про автора та конкурсні роботи (крім ілюстрацій) подаються у вигляді заповненої електронної форми за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/18Tx9wo_a0K_2zl3asdQexKqC3kau15gKtZw8cGWR_oM/edit»

Із Положенням про Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» можна ознайомитися тут:

https://docs.google.com/document/d/1WM78SsMOiGTFgHuL-pDfk8IbVrOYczpWIQUtGEcJ7Gc/edit

Конкурсні роботи приймаються до 15 грудня 2018 року. Той, хто візьме участь у конкурсі, зануриться у світ прекрасного, поглиблюватиме й оновлюватиме свої знання та розгортатиме сторінки невідомого й цікавого Каменяра.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×