Перемогу в XVIІ Всеукраїнському учнівському турнірі юних інформатиків здобули харкв’яни

5 листопада 2018 року відбулось урочисте закриття XVIІ Всеукраїнського учнівського турніру юних інформатиків. Такі інтелектуальні змагання проводяться з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Проведення всеукраїнського заходу забезпечували департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Змагання відбувалися на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради та приватного закладу вищої  освіти «Університет Короля Данила».

У турнірі взяли участь 15 учнівських команд із 9 областей України та міста Києва. У складі Всеукраїнського журі працювали фахівці з різних регіонів – науковці провідних закладів вищої освіти, учителі, студенти.

На урочистому закритті з привітанням до присутніх звернувся доктор педагогічних наук Юрій Горошко, голова журі турніру. Далі у святковій обстановці відбувалось оголошення результатів.

Перемогу в турнірі здобула команда з Харкова «XLV.zero» Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія».

Василь Боднарук, менеджер факультету інформаційних технологій приватного закладу вищої освіти «Університет Короля Данила», вручив учасникам турніру сертифікати, які дають право на навчання у приватному навчальному закладі «Університет Короля Данила» зі знижкою 25, 50 і 100 відсотків. Юні інформатики отримали призи також від Івано-Франківського ІТ-кластера.

На завершення урочистостей ректор Івано-Франківського ОІППО Роман Зуб’як подякував учасникам змагань за обраний шлях у світ інформатики та програмування, а членам журі – за об’єктивне оцінювання.
Гарного  настрою присутнім додали виступи вихованців закладів освіти області.

Опитування щодо веб-сайту

[fcb id=’1′ align=’left’][/fcb]

×